Hakkımızda

New Mission


Türkiye'nin en yenilikçi ve tarz butiği New Misson, yıllardır hizmet verdiği perakende sektöründe olduğu gibi internette de en iyi hizmeti vermektedir. New Misson Tek. San. Ve Tic. Ltd. Şti. olarak www.newmission.com.tr ve New Misson perakende mağazaları ile yoluna devam ettiği sektörde her zaman %100 müşteri memnuniyetini başarının temeli olarak kabul etmektedir. Sosyal medyada bulunan milyonlarca fazla takipçimizin sevgisini kazandığımız gibi, her gün yenilenen sezonun en trend seçenekleriyle e-ticarette duruşumuzu değiştirmiyoruz.

Mutlu Müşteri

Kurulduğu günden bu zamana kadar olan tüm süreçte "Mutlu Müşteri" ilkesiyle hareket eden www.newmission.com.tr, e-ticarette de bu ilkesiyle yoluna devam ediyor. New Misson.com, butik kavramını ve hızlı değişen moda akımını yenilikçi fikirleri ile birleştirip, müşterilerine maksimum memnuniyet, en iyi kalite ve en uygun fiyat politikasıyla sunan ilk marka olmuştur.

Kalite Garantisi

New Misson.com'da satılan tüm ürünler yerli üretimdir. Tüm ürünlerimiz üretim aşamasından, seçim aşamasına ve siparişinizin paketleme aşamasına kadar kalite kontrol testlerinden geçmektedir.

Güvenli Alışveriş

New Misson.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. New Misson.com'da kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir.

New Misson.com'da Güvenli Alışveriş, Hızlı Teslimat, Kapıda Ödeme, Hızlı Destek, 12 Taksit ve daha birçok avantaj sizleri bekliyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.